Lopás miatt keresi a rendőrség


A nyíregyházi rendőrök a lakosság segítségét kéri.


A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen. A nyomozás adatai szerint az egyik nyíregyházi műszaki áruházban egy eddig ismeretlen személyazonosságú férfi a ruházatában elrejtett és eltulajdonított egy fülhallgatót 2020. november 23-án. A bűncselekmény elkövetéséről az áruház biztonsági kamerája felvételt rögzített.

Kérjük, hogy aki a képeken látható férfit felismerik, illetve jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkeznek, jelentkezzenek személyesen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán, telefonon a 06-42-524-600 hívószámon, vagy a 112-es központi segélyhívón.

Névtelensége megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán is bejelentést tehet – tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések