Jókor, jó helyen – Tokajban mentettek a Nyíregyházi Tűzoltó és Vízimentő Egyesület tagjai

A Nyíregyházi Tűzoltó és Vízimentő Egyesület tagjai szolgálati úton jártak Tokajban a Kopasz-hegyen, amikor a sípálya mellett megállították őket azzal, hogy egy férfinak eltört a lába.

Az egyesület tagjai a mentők megérkezéséig hozzáláttak a segítségnyújsághoz egy épp arra túrázó debreceni orvossal együtt. Betegellátás közben egy baleset is történt a közelükben: egy autó műszaki hiaba miatt átszakította a korlátot és fának csapódott.

A Nyíregyházi Tűzoltó és Vízimentő Egyesület tagjai a mentőkkel közösen ott is beavatkoztak, majd a sérült jármű vontatásában is részt vettek.

Jókor "jó" helyen. Szombaton szolgálati útunk volt a tokaji hegy tetejére. Fent a sípálya mellett megállítottak minket...

Közzétette: Nyíregyházi Tűzoltó és Vízimentő Egyesület – 2021. január 10., vasárnap

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések