Szex, erőszak és kerítés: a németek körözték a balkányi férfit és a nőt

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Balkányi Rendőrőrsének munkatársai 2020. április 23-án elfogták Cs. Z. 35 éves és T. J. 38 éves balkányi lakosokat. 

A férfi és a nő ellen a német hatóságok adtak nemzetközi elfogatóparancsot szexuális kényszerítés, szexuális erőszak, valamint kerítés bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A balkányi rendőrök a körözött férfit és nőt bűnügyi őrizetbe vették.

A Vásárosnaményi Rendőrkapitányság munkatársai 2020. április 23-án elfogták N. E. 45 éves csengerújfalui lakost. 

A férfi ellen a Nyíregyházi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot, mert a lopás bűntett elkövetése miatt jogerősen kiszabott, és végrehajtásában felfüggesztett szabadságvesztés időtartama alatt a pártfogó felügyelet szabályait súlyosan megszegte. 

A vásárosnaményi rendőrök a körözött férfit bűnügyi őrizetbe vették.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések