Katasztrófavédelmi összefoglaló.

Hősugárzó kapott lángra Nyíregyházán, az Állomás téren hétfő délelőtt. A tűzesethez a nyíregyházi hivatásos tűzoltók vonultak és fékezték meg a lángokat.

Nyárfa ágai hasadtak le az Újfehértó és Hajdúdorog közötti úton és veszélyeztették a forgalmat. Az újfehértói önkormányzati tűzoltók motoros láncfűrésszel szüntették meg a veszélyt.

Megkülönböztető fény- és hangjelzéseit használó tűzoltó jármű és személygépkocsi ütközött hétfőn Nyíregyházán, a Ferenc körút és a Sóstói út kereszteződésében. A balesethez a város hivatásos tűzoltói vonultak, akik áramtalanították a járműveket, biztosították a helyszínt a rendőségi helyszínelés idejére, majd megszüntették a közúti akadályt. A mentők egy embert szállítottak kórházba.

Lesodródott az útról és villanyoszlopnak csapódott egy személygépkocsi Nagyecseden, az Aradi utcában tegnap. A nagyecsedi önkéntes tűzoltók végezték a műszaki mentést, áramtalanították a járművet, megszüntették a közúti akadályt. A mentők egy embert szállítottak kórházba.

– Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság –