Szexuális erőszak miatt körözték a Mátészalkán előállított férfit

Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből.

A vállaji közúti határátkelőhelyen jelentkezett belépésre 2020. január 26-án 13 órakor egy 30 éves román állampolgár. Az ellenőrzés során megállapították, hogy a külföldi férfi ellen a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szexuális erőszak bűntette miatt elfogatóparancsot bocsátott ki. A rendőrök a férfit a Mátészalkai Rendőrkapitányságra előállították, és bűnügyi őrizetbe vették.

A Nyírbátori Rendőrkapitányság munkatársai 2020. január 26-án elfogtak egy 27 éves nyírmihálydi férfit. Ellene a Nyírbátori Járási Hivatal rendelt el körözést, mivel a részére korábban kiszabott pénzbírságot nem fizette be, ezért azt a Nyíregyházi Járásbíróság elzárásra változtatta át. Az egyenruhások a férfit a rendőrkapitányságra előállították, és őrizetbe vették.

– Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság –

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések