Hamis rendszámmal és iratokkal akadt fenn a román kamion Nyíregyházán

A rendőrök a külföldi sofőrt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt a Nyíregyházi Rendőrkapitányságra előállították.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály munkatársai 2020. január 22-én Nyíregyházán ellenőriztek egy román hatósági jelzésű tehergépkocsival közlekedő román állampolgárt.

Az intézkedés alatt megállapították, hogy a tehergépkocsira felhelyezett hatósági jelzés, amire a központi adatbázis útdíj bírságot jelzett, egy másik járműre lett kiállítva. A rendőrök elsődleges vizsgálatai megállapították továbbá, hogy a külföldi férfi által ellenőrzésre átadott forgalmi engedély és a nemzetközi szállítmányozási fuvarozói engedély is hamis.

A tehergépjárműben találtak továbbá egy másik hatósági jelzést, ami egy román honosságú személygépkocsira lett kiállítva. Az egyenruhások a külföldi férfit bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt a Nyíregyházi Rendőrkapitányságra előállították.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések