A nyíregyházi körzeti megbízottak elfogták.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. január 28-án egy leveleki nő tett bejelentést, hogy a hajnali órákban eltűnt a gépkocsija. Rövid időn belül a Nyíregyházi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai a kiadott körözvény alapján Nyíregyházán intézkedés alá vonták a járművet, és annak vezetőjét. 

A gépkocsit a bejelentő élettársa vezette, aki mint kiderült, az ő tudta és engedélye nélkül vitte el a járművet, amivel Budapestre szeretett volna eljutni. A rendőrök az ellenőrzés alatt megállapították azt is, hogy a férfi úgy vezette a járművet, hogy vezetői engedéllyel nem rendelkezett, ezért ellene külön szabálysértési eljárást kezdeményeztek. 

A körzeti megbízottak a férfit bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt a rendőrkapitányságra előállították.

– Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság –