13 éves kislányt rabolt ki és dobott meg kővel két férfi Tiszavasváriban

A rendőrök a két 19 éves férfit elfogták, gyanúsítottként kihallgatták, majd bűnügyi őrizetbe vették.

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást L. Tamás 19 éves tiszavasvári és B. Sándor 19 éves nyíregyházi lakosok ellen. A nyomozás adatai szerint a két férfi 2020. január 25-én délután Tiszavasváriban odament egy 13 éves lányhoz, hogy a kezében lévő pénzt elvegyék tőle. B. Sándor ráfogott a lány pénztartó kezére és megpróbálta azt kivenni belőle. 

Mivel a nyíregyházi férfi nem tudta a sértettől elvenni a pénzt, ezért elengedte, majd a társa a földről felvett egy követ, megdobta vele a gyermeket, majd elmenekültek a helyszínről. A 13 éves lány könnyű sérülést szenvedett. 

A bejelentést követően a rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést és az ismeretlen elkövetők felkutatását, melynek eredményeként rövid időn belül elfogták és a rendőrkapitányságra előállították a feltételezett elkövetőket. A rendőrök a két 19 éves férfit gyanúsítottként kihallgatták, majd bűnügyi őrizetbe vették.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések