Kedvezményt nyújtó kártyák

Az ingyenessé tétel óta megháromszorozódott a tulajdonosok száma.
A nyírbátoriak 2016 decembere óta kedvükre „kártyázhatnak”, ekkor tette ugyanis ingyenessé a helyi önkormányzat a Nyírbátor Kártya igénylését – tudtuk meg Kondás Tímeától, a nyírbátori polgármesteri hivatal munkatársától.

Hozzátette: a kártyát a nyírbátori lakcímmel rendelkezők kérhetik.

– Amióta ingyenes lett az igénylés, azóta megháromszorozódott a kártyatulajdonosok száma, jelenleg 1350-an rendelkeznek Nyírbátor Kártyával – emelte ki Kondás Tímea.

A szakember szólt a Nyírbátor Barát Kártyáról (ezt a környékbeli településeken élők igényelhetik, vagy pedig azok, akik ugyan nem Nyírbátorban laknak, de ott dolgoznak) is. Ezen kártya bemutatásával kilenc helyen kaphatnak (10-15 százalékos)kedvezményt a tulajdonosok.

– Több helyi multinacionális vállalattal is felvettük a kapcsolatot, így az Unileverrel és a Diehllel is, ők arra ösztönzik majd a dolgozóikat, hogy váltsák ki a fent említett kártyákat – mondta Kondás Tímea. Kiemelte: a polgármesteri hivatalban hétfőn és csütörtökön, ügyfélfogadási időben lehet igényelni a kétféle kártyát.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések