Nincs nagyobb fájdalom, mint amikor egy szülő betegen látja gyermekét. Mindent megtenne a gyógyulásáért, de a sorozatos műtétek és kezelések felemésztik a család anyagi erejét.
A most öt esztendős Juhos Edvárd sok mindenen ment már keresztül. Ajak szájpad hasadékkal és teljes arcdeformációval született. Két esztendős koráig nem tudott nyelni, szondán keresztül kellett etetni. S a megpróbáltatások most sem értek véget.

A kisfiú megsegítésére jótékonysági koncertet rendez Edvárd király címmel március 24-én, szombaton 18 órától a Városmajori Művelődési Házban az Együtt Egy Élhetőbb Jövőért Egyesület. A fellépő együttesek: Diamond, LifeStyle Rap, Hip-Hop páros, Folkfusion, Diktátor.

A szervezők árverezést tartanak a támogatók által összegyűjtött értékes tárgyakból. Belépőjegy nem lesz, azonban támogatói jegy megváltásával a segíteni szándékozó, jó érzésű emberek hozzájárulhatnak Edvárd gyógykezeléséhez, hogy ő is olyan normális életet élhessen, mint a kortársai.