Csapadékcsatorna-meghibásodás miatt azonnali beavatkozás volt szükséges a Bercsényi utca Bethlen Gábor utca és Hősök tere közötti szakaszán, ezért az utcarészletet 2015. december 10-én elzárták a forgalomtól.
A helyreállítás során új csatornaszakasz épül, amely miatt az útburkolatot fel kell bontani. A munkálatok ideje alatt a Hősök terére csak a Korzó Bevásárlóközpont felõl lehet majd be-, illetve kihajtani. A megyeháza és a Zöld Irodaház közötti útszakaszzáró díszoszlopokat a városüzemeltetõ társaság eltávolította, így a Hősök tere körbejárható. Az építési munkálatok előreláthatóan 2016. január 8-áig tartanak. A rekonstrukciót követõen a hideg időjárás miatt az útszakasz csak ideiglenes burkolatot kap, a végleges helyreállítást 2016 tavaszán végzi el a NYÍRVV Nonprofit Kft.

Kérik a Tisztelt Városlakókat, hogy a megváltozott forgalmi rendnek megfelelően, figyelmesen közlekedjenek!