Balogh Gábor és Seszták Oszkár írt alá együttműködési megállapodást

Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) elnöke és Seszták Oszkár, a Szabolcs - Szatmár - Bereg Megyei Közgyűlés elnöke Nyíregyházán írt alá megállapodást.

A  Magyar Diáksport Szövetség elsőként megyénk önkormányzatával kötött szerződést a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élő és tanuló gyermekek, diákok fizikai aktivitásának, sportolási hajlandóságának növelését és ezáltal egészségük megőrzését, valamint a közösségi és szakmai kapcsolatok erősítéséért.

Az MDSZ vállalja, hogy szakmai hátterével segíti a Szabolcs - Szatmár - Bereg megyei sportfejlesztési koncepció diák - és iskolai sport dimenziójának elkészítését, illetve részt vesz a megyei sportfejlesztési koncepció diák - és iskolai sportot érintő partnerségi programjának végrehajtásában.