Pár héten belül másodszor találkozhattak a drukkerek a Szpari ügyvezetőjével és mesterével a nyíregyházi S-1928 Pubban, ahol a Spartacus-1928 Egyesület rendezet újabb szurkolói ankétját.

Az előző óta elment két forduló,mindkétszer kikapott a csapat, és azóta Lucsánszky Tamás személyében új vezetőedzője is van a csapatnak. Mellette Sipos Zoltán ügyvezető képviselte a klubot.

A drukkerek jogos kifogása volt az újpesti teljesítmény, remélhetőleg a hátralévő fordulókban még egyszer nem játszik olyan rosszul a csapat. A szurkolók elsősorban hitet, elszántságot és győzni akarást szeretnének látni a játékosokon, az együttesen. Remélhetőleg mindezt már szombaton este láthatják, amikor villanyfényes meccsen a Békéscsaba lesz a vendég. A csapat tagjai szerdán két edzésen vettek részt, Bodnár László és Csorba Szabolcs meggyógyultak, így ők pályára léphetnek a derbin. A korábban sérültek visszatérésére a hírek szerint még várni kell.