Nagy Sándor Újfehértó Polgármestere, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal képviseletében megjelent dr. Teschmayer Gábor Főigazgató Úrnak ünnepélyes keretek között, a sajtó nyilvánossága előtt 2012. november 23-án a 2013. január 1-étől Járási Kirendeltségként működő épületrész kulcsát.

Az új épületrész kialakítására Újfehértó Város képviselő testülete saját forrásából 6.3 millió forintot költött. A 334 m2-es járási hivatali kirendeltségen 2013. január 1. napjától bővülhet az ügyfelek kényelmes, rugalmas kiszolgálása, az egyablakos ügyintézés.

Újfehértó komoly anyagi ráfordítással kialakított és átadott épületrésszel a jövőben is szorosan együtt kíván működni a Kormányhivatallal és a jó kapcsolat reményében az ügyfeleink kiszolgálása továbbra is elsődleges érdeke marad az önkormányzatnak.