Füzet, leporelló és plakát... a komposztálásról. Ingyenes és letölthető! A kiadvány mindazoknak készült, akik szívükön viselik lakóhelyük, településük tisztaságát, és emellett tenni is szeretnének valamit környezetük megóvása érdekében. Füzetünkben a hulladékcsökkentés egyik leghasznosabb és legegyszerűbb módjával, a KOMPOSZTÁLÁS csínjával-bínjával ismerkedhetnek meg. Részletezzük előnyeit és a komposzt elkészítésének lépéseit, felhasználási lehetőségeit. Aki mélyebben szeretne foglalkozni a témával, azok számára tudományos részek is színesítik a kiadványt, mint pl. a komposztálás kémiája, fizikája, élőlényei. Hasznos linkek és a hulladék elhelyezésével kapcsolatos információk is rendelkezésre állnak. A füzet ingyenesen elvihető az Egyesület irodájából, (4400 Nyíregyháza, Szabolcs utca 6.), illetve beszerezhető rendezvényeinken és letölthető honlapunkról. 

 Varga András bandiras@e-misszio.hu 06/42/423-818

Kató Marianna