A PCAS-Állati Fesztivál vendége a Magyar Kisállat Fizioterápiás Társaság


Magyar Kisállat Fizioterápiás Társaság Helyszínen: 

Béna kutyussal érkeznek, aki kiskocsival közlekedik. kutya-fizioterapeuták lesznek a helyszínen még ketten és információt kaphatnak az érdeklődők fizioterápiás gyógymódról a kisállatok gyógyításában, kedvenceink gyorsabb és tökéletesebb gyógyulására érdekében. Társaságunk azzal a céllal alakult 2009-ben, hogy hazánkban is elismertesse, és elterjessze a fizioterápiás gyógymódot a kisállatok gyógyításában, lehetőséget biztosítva kedvenceink gyorsabb és tökéletesebb gyógyulására. A gyógyító, és tudományos tevékenység mellett fontos feladatunk a szakemberképzés, aminek keretében kutya-fizioterapeutákat képzünk. Hiszünk abban, hogy kedvenceink életét még teljesebbé tehetjük a kiegészítő, alkalmasint alternatív gyógyító módszerek meghonosításával. A társaság alapítói magas színtű szaktudásukkal segítik a Társaságot céljai elérésében. 

http://www.kisallatfizio.hu/

 Aki szeretné közelebbről is megismerni, megteheti MÁJUS 13-án a 13 órától kezdődő Állati Fesztiválon Nyíregyházán a Bujtosi Városligetben. Tátika járt már a Mokkában, a Fókuszban, a Deltában.

Kató Marianna


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések