Útjára indul a Pólus Média, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei portálja

A mai napon elindul a Pólus Média, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei online lapja, amelyen a megye településeinek hírei mellett, kulturális, művelődési programokat is találtok. De tájékozódhattok a sporthírekről, eseményekről. Egyszóval mindenről, ami Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében történik.
Ehhez viszont elsősorban szerkesztőkre van szükségünk, akik ingyen és bérmentve, a településük népszerűsége növelése érdekében feltöltik portálunkra azokat a híreket, eseményeket, amik foglalkoztatják, foglalkoztathatják, a település esetlegesen a megye lakosságát.
Mivel médiahálózatunk nem tud ott lenni a közel 4000 települése mindegyikén, illetve képtelen feltölteni olyan mennyiségű anyagot, ami ezen településeken összegyűlik, így olyan oldalakat építettünk, amit minimális számítógépes tudással is lehet adminisztrálni.
Legyen a szerkesztőnk.
Jelentkezzen a prokult.ujsag@gmail.com e-mail címen.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések