Strandról lopott mobiltelefont – A sóstói élményfürdő területén történt az incidens

A nyíregyházi rendőrök a lakosság segítségét kérik.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság 15010/3039/2018. bűnügyi számon folytat nyomozást lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen. A jelenlegi adatok szerint egy eddig ismeretlen férfi 2018. július 12-én 17 óra 30 perc és 19 óra közötti időben a sóstói élményfürdő területéről egy őrizetlenül hagyott táskából eltulajdonított egy mobiltelefont.

A feltételezett elkövetőről képfelvétel áll rendelkezésre.

A rendőrség kéri, hogy jelentkezzenek azok, akik felismerik a képen látható, eddig ismeretlen személyazonosságú férfit, illetve jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkeznek. Jelentkezni lehet személyesen a Nyíregyházi Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 06-42-524-600 hívószámon, illetve a 112-es központi segélyhívón. Névtelensége megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán is bejelentést tehet.

Forrás: police.hu