Szavazzunk a nyíregyházi atlétákra!

Minden nyíregyházi támogató szavazatát várjuk és kérjük a Nyírsuli Kft. Atlétikai Szakágának!

Az utanpotlassport.hu szerkesztősége havonta odaítéli „A hónap műhelye” címet az adott hónapban legeredményesebb, illetve az arra legérdemesebb utánpótlás-nevelő műhelynek.

A nyertes az utanpotlassport.hu szerkesztősége, a Magyar Olimpiai Bizottság és a Dechatlon Magyarország közös díját veheti át, mely egy 500.000 forint értékű Dechatlon vásárlási utalvány a nyertes szakágnak.

A februári országos összetett kiváló eredményeknek köszönhetően a Nyírsuli Kft. Atlétika Szakága is bekerült a legjobb öt jelölt közé!

A március 10-től március 20-ig tartó szavazáson már a közönségszavazatok a döntőek. Az nyer, aki a legtöbb szavazatot összegyűjti.

Atlétikai szakágunk a nyereménnyel a szakág fejlesztése mellett Nyíregyháza város jó hírét is tovább öregbítheti. Győzzenek a Nyírsulis atléták, győzzön Nyíregyháza!

Kérjük, hogy szavazzanak az alábbi linken: http://www.utanpotlassport.hu/a-honap-utanpotlasnevelo-muhelye/szavazas/