Járműveket lopott két férfi egy nyíregyházi telephelyről

Mezőgazdasági vontatót, autószállítót és kisbuszt lopott el két férfi.

Mezőgazdasági vontatót, autószállítót és kisbuszt lopott el két férfi egy nyíregyházi telephelyről; a 37, illetve 56 éves elkövetőt őrizetbe vették.A telephelyre lakatfelfeszítéssel bejutó két gyanúsított a járműveken kívül autó alkatrészeket és kézi szerszámokat, valamint az parkoló tehergépkocsikból több száz liter gázolajat tulajdonított el.A rendőröknek a telephelytől egy kilométerre lévő úton tűnt fel az őrizetlenül álló tréler, rajta a kisbusszal. A tulajdonosok ellenőrzése után kiderült, hogy a járműveket ellopták a depóból. A két férfi éppen az ellopott traktort vitte át egy nyírtelki ingatlanra, és mire visszatértek a másik két járműért, a rendőrök már várták őket.A lopással okozott kár meghaladja a nyolcmillió forintot, ennek jelentős része a járművek lefoglalásával megtérült.

forrás:infonyiregyhaza.hu